Wij gaan naar Egmond aan Zee

Zondag 24 februari van dit jaar was er in de Johanneskerk een AKZ-dienst, geleid door dominee Hans Hinkamp in samenwerking met Pastoor Rudolf Scheltinga. Laatstgenoemde is pastoor van de Oud-Katholieke Parochie van de Ste. Agnes in Egmond aan Zee.

Het was een druk bezochte en zeer geslaagde dienst. Na afloop waren er veel positieve reacties en één daarvan was: ‘kunnen we niet een keer een dienst van deze pastoor in Egmond bezoeken’? Nu, dat gaan we doen en wel op zondag 30 juni aanstaande. Het is de bedoeling, dat we per bus naar Egmond aan Zee vertrekken.

Programma:

  • vertrek vanuit Lichtenvoorde om 07.00 uur

koffie en broodjes in de bus

  • bezoek kerkdienst om 10.00 uur
  • middagprogramma: wordt aan gewerkt

voor een lunch wordt gezorgd

  • vertrek naar Lichtenvoorde om 16.00 uur

Er wordt van een ieder een eigen bijdrage gevraagd van € 20,– per persoon.

Opgave voor 14 april a.s. bij Willie Geessink
(0544-371217 of info@geessinkboomkwekerijen.nl)  of Bert Baarsma (06-24999432 of
bertbaarsma@gmail.com)

Vol is vol!

De organisatie  Willie Geessink en Bert Baarsma

Share