Christmas Carols in de Johanneskerk

Op maandag 16 december 19.30 uur

Een prachtige oude Engelse traditie is het samen zingen van kerstliederen. Op maandag 16 december is er in de Johanneskerk een sfeervolle kerstsamenzang. Met muzikale klassiekers uit verschillende tradities en landen wordt samen zingen een feest! De muziek wordt verzorgd door orgel, piano en een blazersensemble.

De leiding is in handen van ds. Hans Hinkamp, die ook een kerstverhaal zal vertellen. Iedereen, van jong tot oud, is van harte uitgenodigd om mee te zingen (maar alleen luisteren mag natuurlijk ook!) U bent van harte welkom en… neem ook iemand mee: wel zo gezellig, want hoe meer zielen hoe meer vreugd! Na afloop is er koffie, thee en warme chocola!

 

Leiding    ds. Hans Hinkamp

Locatie:   Johanneskerk

Datum:    maandag 16 december 2019

Tijd:          19.30 – 20.30 uur

Info:         Sjors Tamminga, 0544 – 37 27 52

Mail:        sjors.tamminga@kpnmail.nl

Share