13 augustus AKZ-dienst in de openlucht m.m.v. Popkoor Friends

Vorig jaar was het een fantastische dienst om mee te maken: de oecumenische openluchtdienst in de prachtige tuin van KoffieSköpke De Olde Maot, aan de Oude Maat 2, in Zieuwent. Direct na afloop werd al besloten: dit moeten we vaker doen. Die belofte wordt op zondag 13 augustus ingewilligd, met om 10.00 uur weer een kerkdienst in de openlucht.

Deze dienst is een samenwerking van de protestantse gemeente Lichtenvoorde en de locatieraad Zieuwent van de r.-k. parochie. Voorgangers zijn ds. Hans Hinkamp en mevrouw Betsy Hummelink. Muzikaal zit het wel goed. Wat wil je als je de medewerking hebt van het koor Friends uit Lichtenvoorde, o.l.v. Johan Klein Nibbelink. We hopen dan ook op een tuin vol vrienden en vriendelijke mensen. Er zijn wel stoelen aanwezig, maar je kunt ook een eigen tuinstoel meenemen. Na afloop is er koffie. Dus graag tot ziens!

Share