Stiltewandeling 3 mei

De vorige stiltewandeling werden we getrakteerd op geweldig weer. ‘Wat een kado!’, zo voelde het. Een zomerse middag in de vroeg lente. Hoe het deze keer zal zijn. ‘In mei leggen alle vogels een ei’, is het gezegde. Maar de eieren en de nesten zullen we zorgvuldig met rust laten om ze niet te verstoren. Maar we hopen natuurlijk wel op vrolijke flierefluitende vogels. Eigenlijk net zoiets als wijzelf! Dus schoenen aan en… gaan! Als het weer echt niet goed is gaat het niet door en doen we iedereen die zich opgegeven heeft bericht.

Het is een heel mooie ervaring om in een groep in stilte te genieten van de mooie Achterhoekse natuur. Het wandeltempo is iets minder dan vijf km/uur. We beginnen altijd met een gedicht ter bezinning en wandelen een klein uurtje in stilte. Op onze pauzeplek staat de koffie en wat lekkers voor ons klaar. Na de pauze lopen we in de regel langs een korte route samen terug naar de startplaats.

Vertrek: Om 13.00 uur verzamelen we in de Johanneshof. Van hieruit rijden we gezamenlijk naar het beginpunt van de wandelroute. Waar precies? Dat laten we graag een verrassing zijn. Kosten voor koffie (en of iets voor bij de koffie) zijn voor eigen rekening. Opgeven uiterlijk de dag voor de wandeling, via: info@pkn-lichtenvoorde.nl Het doorgaan van de wandeling is afhankelijk van het weer.

Share