Muzikale Pinksterviering: een nieuw begin | zondag 28 mei

Pinksteren: een nieuw begin! (met muziek van o.a. Sandra Vanreys)

Pinksteren is het feest van de geboorte van de kerk en vooral het feest van het evangelie dat vanaf dat moment de hele wereld over zal trekken.

Wij mogen in een lange rij, door heel de kerkgeschiedenis heen, daar een schakel aan toevoegen.

Het thema is: een nieuw begin! Dat was in de dagen van Jezus van toepassing, maar dat mag het ook in onze tijd zijn. Wat past er dan mooier dan het Pinksterfeest op opgewekte wijze te vieren. We doen dat met een enthousiaste en bevlogen inbreng van jeugdig muzikaal talent.

Zangeres Sandra Vanreys – die eerder meewerkte aan de openluchtdienst bij de Neeth, in Barlo – neemt drie jonge talenten mee, die we graag een podium bieden: Juliët van de Groep, Romée en Nova te Paske. We hopen op een verkwikkende kerkdienst met veel enthousiasme! Iedereen is van harte welkom!

Share