Jongerenkerk: escaperoom Johanneskerk

Jkerk: Escaperoom ‘Petrus in de gevangenis’
Het nieuwe seizoen voor de Jongerenkerk beginnen we op zaterdag 16 september om 17.00 uur in de kerk. Met deze keer een heel bijzondere (ont)spannende activiteit. De kerk verandert deze keer in een ‘escaperoom’. De jongeren zullen worden opgesloten en krijgen een uur de tijd om verschillende opdrachten uit te voeren en puzzels op te lossen. Als het goed is moet het op die manier lukken om weer vrij te komen.

Dit programma is ontleend aan het verhaal over Petrus, die opgesloten was in de gevangenis. Het vraagt ook aandacht voor mensen die nu vanwege hun geloof gevangen zitten. Na afloop gaan we samen wat eten om bij te komen. Geef je wel even op, zodat we weten op hoeveel personen we kunnen rekenen! Opgeven kan tot vrijdag 15 september, 16.00 uur, via: info@pkn-lichtenvoorde.nl

Share