Kom in actie voor de Voedselbank

De Stichting Voedselbanken Oost-Achterhoek deelt wekelijks voedselpakketten uit aan
huishoudens, die niet meer in staat zijn om zelf dagelijks voor voldoende eten te zorgen.

Protestantse gemeente Lichtenvoorde. In het kader van Dankdag voor Gewas en Arbeid op 1 november a.s. gaat de diaconie, samen met de werkgroep PR/communicatie een inzamelingactie houden voor de Voedselbank Oost-Achterhoek. Vanaf 1 oktober zullen er in de Johanneskerk (in de hal onder de toren) en in het wijkcentrum Johanneshof kratten staan, waarin u voedsel en andere producten voor de voedselbank kunt deponeren. In de kerkdienst van zondag 5 november willen we hier aandacht aan besteden en het project afsluiten.

Wat gaat er zoal in ons voedselpakket?
 Koffie/thee/suiker
 Rijst/macaroni/spaghetti/mihoen/enz.
 Droge mix-kruiden voor nasi/bami
 Crackers/ontbijtkoek/beschuit/brood/enz.
 Groenten/fruit (in blikjes of potten)
 Potten jam/pindakaas/chocopasta/pastasauzen/enz.
 Soep in blik
 Wasmiddelen
 Shampoo/deodorant
 Tandpasta/tandenborstels
 Maandverband
De voedselbank is altijd op zoek naar meer en gevarieerd(er) voedsel voor haar cliënten. De enige voorwaarde is dat goederen kwalitatief nog goed zijn en dat de uiterste houdbaarheidsdatum nog niet is verstreken.

Share