Kaarten Xmas carols uitverkocht

De kaarten voor onze Xmas Carols zijn allemaal uitverkocht!  Gelukkig kan iedereen wel gewoon meekijken via kerkdienstgemist.

Een prachtige oude Engelse traditie in het samen zingen van kerstliederen. Net zoals vorig jaar wordt de muziek verzorgd door de Rainbowband onder leiding van Tonnie Weikamp. Ds. Hans Hinkamp zorgt voor verbindende teksten tussen de liederen en zal ons een bijpassend kerstverhaal vertellen. Zoals u weet treedt de Rainbowband deze dagen voor het laatst op en daarom wordt alles uit de kast gehaald om er een groot feest van te maken. Anders dan vermeld in het kerkblad Op Weg zijn er geen kaartjes te bestellen via internet. Beide avonden beginnen om 19.30.

Meer informatie over deze unieke versie van onze Xmas carols? Klik hier…

 

Share