Tijdelijke sluiting Johanneskerk en Johanneshof

In navolging van het regeringsbesluit hebben we besloten om als kerk alle activiteiten in onze Johanneskerk en in de Johanneshof tot en met 6 april te laten vervallen. Op dit moment is het belangrijk om gezamenlijk te proberen de uitbreiding van het corona-virus in te dammen. Dit betekent dat bijeenkomsten, vergaderingen, koffie-inloopochtend, koorrepetities en andere activiteiten voorlopig geen doorgang kunnen vinden.

Daarnaast willen we iedereen oproepen om sociale contacten te beperken, zoals aangegeven in de richtlijnen van het RIVM. Dit betreft ook het kerkelijk bezoekwerk. Daarom het dringende advies om in deze tijd niet op bezoek te gaan namens de kerk en om in plaats daarvan gebruik te maken van bijvoorbeeld telefonisch contact. Wat betreft de kerkdiensten wordt er gezocht naar een creatieve invulling  om toch te zorgen voor een eigen kerkdienst te volgen op kerdienstgemist.nl

Share