Jongerenkerk op 10 juni

Zaterdag 10 juni, om 17.00 uur (tot 19.00 uur), is de Johanneshof weer het startpunt voor een  verfrissende Jkerk. De Jongerenkerk (Jkerk) is bedoeld voor jongeren vanaf 11 t/m 15 jaar. Het is een speelse kennismaking met de wereld van geloof en kerk. De vorige keer was het in ieder geval erg gezellig.

Het recept? Men neme wat te kijken, wat bezinning, enige spelvormen, een beetje onderlinge competitie, en een flinke portie gezelligheid. We sluiten af met een smakelijk hapje! Eet smakelijk! Oh ja, je kunt natuurlijk ook iemand meenemen, want met meer is alleen maar leuker. Toch?

Het precieze programma blijft nog even een verrassing! Wél graag even aanmelden voor 8 juni, zodat we weten hoeveel deelnemers we kunnen verwachten. In ieder geval: zet het al vast in de agenda! Je kunt je aanmelden via e-mail bij: info@pknlichtenvoorde.nl
De deelname is gratis. Graag tot ziens!

Share